Жасөспірімдер біріншілігінде Қарағанды мен ШҚО атлеттері көш бастады
Үш күнге созылған додада командалық сында Шығыс Қазақстан мен Қарағанды облысының атлеттері үздік атанды.
2000-2001 жылы туған жасөспірімдер арасында шығыстың спорт мектебі топ жарса, 2002-2003 жылғы балалар арасында қарағандылықтар жеңіске жетті.
Төменде үшінші жарыс күнінің қорытындысы хаттамасы:
Ұлдар
200 метрге жүгіру
1. Сергей Танин (Астана) - 22,38
2. Александр Аксютин (ШҚО) - 23,28
3. Владимир Фещенко (ШҚО) - 23,36
800 метрге жүгіру
1. Николай Петров (Алматы обл) - 1:57,53
2. Сергей Сухов (Қарағанды обл) - 1:58,59
3. Владимир Щербинин (Қостанай обл) - 2:01,80
4х100 метрлік эстафета
1. ШҚО - 44,91
2. Қарағанды обл - 45,36
3. Қостанай обл - 46,08
100 метрге тосқауыл арқылы жүгіру
1. Рамиз Картаев (ШҚО) - 15,23
2. Даниил Литвинов (Қостанай обл) - 15,50
3. Тимур Құдайбергенов (ОҚО) - 15,79
Диск лақтыру
1. Әмірхан Ташханов (Қарағанды обл) - 42,33
2. Даниил Плотников (Қарағанды обл) - 42,02
3. Дмитрий Лукичёв (ШҚО) - 41,90
2 000 метрге кедергілер арқылы жүгіру
1. Станислав Филиппов (Алматы обл) - 6:32,97
2. Мәлік Төлеби (Астана) - 6:38,38
3. Ұлнұр Абылайулы (Алматы обл) - 7:01,76
Онсайыс
1.Әділ Рамет (Маңғыстау обл) - 5920
2. Евгений Бусс (Қарағанды обл) - 4982
3. Дмитрий Кохно (Қарағанды обл) - 4400
Үш қарғып секіру
1. Әбдужапар Шәмшидов (ОҚО) - 14,02
2. Никита Ярушинский (Қарағанды обл) - 14,01
3. Шохрух Исматуллаев (ОҚО) - 12,79
Қыздар
200 метрге жүгіру
1. Екатерина Ефремова (ШҚО) - 26,38
2. Александра Егорина (ШҚО) - 26,39
3. Юлиана Осипова (Қостанай обл) - 26,40
800 метрге жүгіру
1. Ульяна Плеханова (Қостанай обл) - 2:22,43
2. Регина Митрофанова (ШҚО) - 2:23,23
3. Наталья Ульбрихт (Қарағанды обл) - 2:26,53
4х100 метрлік эстафета
1. ШҚО - 51,25
2. Алматы - 51,82
3. Ақмола обл - 53,45
100 метрге кедергілер арқылы жүгіру
1. Дарья Демченко (ШҚО) - 15,31
2. Ксения Яценко (Ақмола обл) - 15,48
3. Светлана Малежина (ШҚО) - 15,51
Диск лақтыру
1. Полина Тарасова (Қарағанды обл) - 26,38
2. Юлия Попкова (СКО) - 24,10
3. Светлана Ионова (Қарағанды обл) - 21,33
2000 метрге кедергілер арқылы жүгіру
1. Галина Панасенко (Қызылорда обл) - 8:20,65
2. Екатерина Кашафутдинова (ОҚО) - 8:32,47
3. Алина Брауэр (Алматы обл) - 9:16,37
Үш қарғып секіру
1. Лаура Ахметова (Алматы) - 12,56
2. Карина Заирова (Алматы) - 11,58
3. Анастасия Глухарева (Ақмола обл) - 11,40